Daugiafunkcinė Radiologijos mobili tyrimų laboratorija

Pagaminta ant Ford Transit 4x4 bazės ši mobili laboratorija gali keliauti netik asfaltuotais keliais, bet ir esat reikalui bekėlėje. Laboratorijos vidus suprojektuotas ir pagamintas atsižveliant į visus kliento norus ir transportuojamą įrangą misijų metu. Visi paviršiai yra padengti lengvai nuvalomomis medžiagomis, galima lengvai įvykdyti nukenksniminimo procedūras (angl. decontamination). Mobili laboratrija padalinta į tris dalis: vairuotojo, operatorių ir įrangos zonos. 

Vairuotojo zonoje pertrauktos sedynės į medicininę odą,  įrengta radijo stotelė su nuiimama išorine antena, kurią naudojantis vairuotojas galės susikomunikuoti su operatorių nešiojamomis radijo stotelėmis siekiant perduoti informaciją ar kviečiant grįžti atgal. Įrengtas papildomas pakrovėjas kuris perduoda energiją iš automobilio į papildomus inverterio akumuliatorius.

Operatoriaus zonoje įrengti du darbastaliai su viena papildoma, sertifikuota ir apsaugota saugos diržu keleivio sedyne. Reguliuojama visomis ašimis ir įmontuota į bėgelių sistemą. Ant pirmojo darbastalio įrengtos nešiojamų radijo stotelių krovimo stotys su papildomu LED žibintu skirtu skaitymui. Antrasis darbastalis turi atskirus maitinimo lizdus sujungtus nuo inverterio ir išorinio lizdo, prie kurio galima prijungti arba generatorių arba išorinį elektros tinklą. Naudojama galingai įrangai ir papildomo kondicinieriaus maitinimui. Sumontuota įranga operatorių zonoje: spausdintuvas, mobilių radijų stotelių pakrovimo stotys ir valdymo skydai baterijų ir inverterių sistemoms.

Krovinių zonos lentynų išdėstymas suprojektuotas būtent pagal įranga kuri bus vežiojama misijų metu: generatorius, oro mėginių paėmimo sistema, apsauginiai rūbai, dirvožemio mėginių paemimo įrankiai. Guminiai kilimėliai, tvirtinimo taškai ir diržai užtvirtina saugų įrangos transportavimą bet kokiomis kelio sąlygomis. Suinstaliuota inverterio sistema, kurią sudaro papildomi įtampos keitikliai, apsauginės rėlės ir baterija - tiekia elektros energiją visoje mobilioje laboratorijoje. Stabili temperatūra palaikoma tiekiant orą iš operatorių zonos kai temperatūra yra per žema arba per aukšta krovinių skyriuje (Temperatūrų diapozonas yra konfiguruojamas ir gali būti pritaikomas pagal kliento reikalavimus).