Apie mus

Savo klientams siūlome įvairią bandymų, matavimų ir analizės įrangą, sistemas ir integruotus sprendimus jonizuojančios spinduliuotės aptikimo, neardomosios kontrolės, radioaktyviųjų atliekų radiologinio apibūdinimo, radioekologinės ir radiacinės saugos stebėsenos, aplinkos apsaugos, kalibravimo, įvairių eksperimentinių laboratorijų, cheminės analizės ir telekomunikacijų, bei elektronikos srityse skirtus tiek stacionarioms, tiek mobilioms laboratorijos. UAB „LOKMIS“ taip pat siūlo branduolinės pramonės ir aplinkos apsaugos plėtros metodų ir metodikų kūrimą, konsultavimą aplinkos apsaugos, radiacinės saugos ir radioaktyviųjų atliekų charakterizavimo srityse bei analizę ir mokslinius tyrimus šiose srityse. Mūsų pagrindiniai produktai yra mobilios laboratorijos, derinančios skirtingas technologijas ir komponentus, pritaikytus specifiniams klientų poreikiams.

photo-4_5394-03523a8243aeafd9e3a08473ae6da64e.jpg
photo-6_9516-f70c5daab9a70c67da9935c8e6bf8c67.jpg
Kvalifikuota ir patyrusi UAB „LOKMIS“ komanda įgijo teigiamą reputaciją tarp Lietuvos ir užsienio partnerių, plėtojant atliekų matavimo metodus, naudojant modernius aukštųjų technologijų didelio jautrumo ir tikslumo analizei skirtus prietaisus, teikiant nuolatinį inžinerinį ir konsultacinį palaikymą atliekų apibūdinimo ir klasifikavimo projektuose, įskaitant unikalių programinės įrangos produktų kūrimą. UAB „LOKMIS“ patirtis ir reputacija leidžia pritraukti patikimas organizacijas ir partnerius iš Lietuvos ir užsienio, kad efektyviausiu ir veiksmingiausiu būdu būtų pasiekti nustatyti tikslai.
Per gyvavimo laikotarpį įmonė įrodė savo potencialą ir išskirtinę kompetenciją vykdant projektus, finansuojamus Europos Komisijos, Europos Rekonstrukcijos ir Plėtros Banko, Pasaulio Banko, ES PHARE programos ir kitų donorų, teikiant konsultavimo paslaugas ir inžinerinių sprendimų įgyvendinimą.
photo-3_8205-754449b2065c4e6b5be6777000330bff.jpg