Daugiafunkcinė mobili tyrimų laboratorija, skirta radiacijos stebėjimui

Pagaminta atsižvelgiant į smulkiausius kliento poreikius mobiliajai laboratorijai. Mercedes Benz Sprinter 519CDI 4x4 bazė ir viršslėgio sistema su HEPA filtrais įgalina operatorių komandai vykti į pavojingas misijas, nesibaiminant dėl blogų kelio salygų ar radioaktyvių dalelių patekimo į operatorių kabiną.

Įrengtos 3 darbo vietos, su savo atskirais maitinimo lizdais, kėdėmis ir sujungimais prie matavimo prietaisų. Integruota tinklo sistema užtikrina visų tyrimo įrenginių sklandų bendravimą tarpusavyje ir lengvą informacijos prieigą personalui. O inverterio sistema "Victron" ir papildomas 3kW generatorius užtikrina elektros tiekimą visai darbo dienai. Taip pat integruota oro mėginių paėmimo sistema "PUF HVS touch" ir meteorologinių parametrų sistema. Integruotas ant sienos kompiuteris, skirtas atvaizduoti meteorologinės stoties tiekiamą informaciją personalui. Įrengtos transportavimo vietos racijoms, dozimetrams, mėginių analizės įrenginiams ir kitai įrangai.

Įrengtos transportavimo vietos gale spektrometrijos sistemoms "Gamon", apsauginei aprangai, generatoriui ir jo priedams, du skirtingų apsaugos lygių konteineriai radiacijos atliekoms ir šaltiniams laikyti, papildomai įrangai. Taip pat pridėta rampa, skirta transportuoti "Baltic Scientific Instruments" motorizuotą vežimėlį su gama spinduliuotės detektoriumi "Monolith". 

Siekiant apsaugoti ilaboratorija įrengta vaizdo stebėjimo sistema, užtikrina aplinkos ir vidaus filmavimą tik prasidėjus bet kokiam judėjimui. Taip pat įrengta pagrindinių automobilio baterijų apsauga nuo iškrovos.