LOKMIS specialistų sukurtas ElleCell aparatas mėginių paruošimui alfa spektrometrijai

2018 m. gegužės 22 d.

Plėtojant savo veiklą technologinių inovacijų srityje LOKMIS sukūrė ir siūlo savo klientams ElleCell elektrolizės nusodinimo aparatą, skirtą aukštos skyros alfa spektrometrijai.

Suprojektuotas ir pagamintas LOKMIS mokslinės-techninės komandos specialistų šis aparatas yra universalus įrankis alfa mėginių paruošimui – cheminių elementų išskyrimui ir nusodinimui iš tirpalo ant metalinės plokštelės tolesnei analizei alfa spektrometru.

ElleCell aparatas yra sukurtas remiantis lanksčiu dizainu ir gali būti pritaikytas kiekvieno kliento elektrolizės nusodinimo poreikiams. Galimų celių skaičius aparate yra kintamas, ElleCell gali turėti 1, 2 arba 4 celes priklausomai nuo kliento poreikių. Galima keisti celės tūrį ir aukštį, nusodinimo disko skersmenį, anodo spiralės ilgį, anodo medžiagą. Kiekvienos celės elektrinė grandinė yra individuali, todėl galimi skirtingo tipo nusodinimai vienu metu. Klientui pageidaujant aiškesnio veikiančių celių identifikavimo numatytas integruojamas LED apšvietimas. Aparato konstrukcija yra ilgaamžiška ir patvari, sukurta paprastam ir patogiam naudojimui. ElleCell aparatas praėjo testavimus ir bandymus ir turi CE sertifikatą.

Mūsų klientai, kuriems vykdomų projektų metu buvo tiekiamas ElleCell aparatas, jau sėkmingai naudoja jį savo profesionalioje veikloje.

Detalesnę informaciją apie ElleCell aparatą galima rasti čia.