Elektronikos ir Radijo dažnio matavimo įranga

Bendros paskirties elektronikai

 • Oscilografai - platus modelių pasirinkimas:

dažnių juosta nuo 20 MHz iki 90 GHz;
nuo bazinių prietaisų iki aukščiausių charakteristikų prietaisų;
įvairių formos faktorių: nešiojami, moduliniai, stacionarūs, montuojami į spintas;
Realaus laiko bei stroboskopiniai.
Daugiau informacijos gamintojo puslapyje.

 

 • Skaitmeniniai multimetrai – daugiau kaip 40 galimų modelių:

nuo bazinių prietaisų iki aukščiausių charakteristikų prietaisų;
Matavimo rezoliucijos nuo 3,5 iki 8,5 skaitmenų;
įvairių formos faktorių: nešiojami, moduliniai, stacionarūs, montuojami į spintas;
Įvairūs specializuoti modeliai:

Su integruotu DC maitinimo šaltiniu;
Labai mažų įtampų bei varžų matavimams;
Labai mažų srovių bei didelių varžų matavimams.
Daugiau informacijos gamintojo puslapyje.

 • Laiko bei dažnio matuokliai

Vieno arba dviejų kanalų radiodažnio dažnomačiai su galimu papildomu mikrobangų diapazono kanalu.
Mikrobangiai dažnomačiai su integruotu galios matuokliu bei voltmetru.
Impulsinių signalų analizės sistema;
Daugiau informacijos gamintojo puslapyje.

 • LCR Matuokliai

Nešiojami ir staliniai LCR matuokliai
Dažnių diapazonas nuo 20 Hz iki 3 GHz;
Daugiau informacijos gamintojo puslapyje.

 • Signalų skaitmenizavimo bei duomenų rinkimo sistemos

Didelės spartos (iki 8 GSa/s) signalų skaitmenizavimo sistemos PCI, PCIe, cPCI, PXI, PXIe LXI, AXIe, USB formatuose;
Duomenų kaupimo elektriniams, fizikiniams, akustiniams signalams ir komutatorių iki 50 GHz sistemos.

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje.​

 • AC ir DC maitinimo šaltiniai bei analizatoriai

Baziniai bei aukštų parametrų AC maitinimo šaltiniai iki 4000 VA arba 1750 VA. Galima pridėti DC dedamąją prie generuojamo AC signalo arba naudoti kaip DC maitinimo šaltinį.
DC maitinimo šaltiniai - daugiau kaip 300 modelių: nuo bazinių maitinimo šlatinių iki precizinių DC analizatorių.
DC elektroninės apkrovos: iki 120 A, 240V.
Daugiau informacijos gamintojo puslapyje: ACDC šaltiniai; DC elektroninės apkrovos

 • Funkciniai / Arbitriniai generatoriai

Daugiau kaip 25 modeliai;
Maksimalus dažnių diapazonas iki 20 GHz;
Daugiau informacijos gamintojo puslapyje.

Aukšto dažnio signalų matavimui bei testavimui

 • Spektro ir signalų analizatoriai

Tradiciškai spektro analizatoriais yra laikomi super-heterodininiai imtuvai, matuojantys ir savo ekrane atvaizduojantys signalo amplitudės priklausomybę nuo dažnio. Šiuolaikiniai spektro analizatoriai naudoja tiek super-heterodininio imtuvo tiek sparčiosios Furje transformacijos architektūras.

Nors spektro analizatoriaus ir signalų analizatoriaus terminologijos yra naudojamos sinonimiškai, visgi signalų analizatoriaus terminas yra tikslesnis šiuolaikiniams analizatoriams pasižymintiems plačiu dinaminiu diapazonu, būdingu super-heterodininio imtuvo principu veikiantiems spektro analizatoriams, bei vektorinės signalo analizės galimybe, leidžiančia atlikti aukštadažnio signalo ne tik amplitudinius bet ir fazinius matavimus,  tokius kaip EVM, ir pan. Signalų analizatoriaus universalumas atsiranda dėl tarpinio dažnio grandinės visiško skaitmenizavimo.

Staliniai spektro bei signalų analizatoriai puikiai tinka tokiems tyrimų, projektavimo ar pan. darbams, kur reikalingas ne tik elementarus signalo spektro atvaizdavimas, bet ir išsamesnė jo analizė. Keysight Technologies gali pasiūlyti platų stacionarių spektro bei signalų analizatorių pasirinkimą, pradedant nuo bazinių spektro analizatorių iki aukščiausių parametrų su labai plačiomis signalų analizės galimybėmis.

Moduliniai PXI signalų analizatoriai puikiai tinka spartiems aukštos kokybės matavimams pavyzdžiui matavimams gamybos linijoje. Modulinė platforma pasižymi spartumu, lankstumu, išplečiamumu. Keysight Technologies sukaupta ilgametė kompetencija matavimų srityje, programinė analizės įranga, bei modulinė PXI sistema padeda susikurti orientuotą į specifinį pritaikymą modulinę sistemą, tokią kaip daugiakanalę matavimo sistemą ar pan.

Keysight Technologies Nešiojami spektro analizatoriai yra kompaktiški, lengvi, tvirti, bei pasižymi ilgu veikimu iš baterijos ir aukštu matavimų tikslumu tiek radijo tiek mikrobangų diapazonuose.

Matavimų aplikacijos ir programinė įranga  įvairiems komunikacijų standartams bei skirtingoms moduliacijos rūšims. Instaliuojama į analizatorius arba išorinius kompiuterius, bei suderinama tiek su staliniais tiek su moduliniais PXI analizatoriais.

 

 • Aukštadažniai signalų generatoriai

Staliniai signalų generatoriai puikiai tinka tokiems tyrimų, projektavimo ar pan. darbams, kur reikalingas interaktyvus signalų generavimas bei analizė. Labai platus modelių pasirinkimas nuo radijo dažnio iki mikrobangų diapazono bei nuo analoginės moduliacijos iki vektorinės įvairių signalų standartų bei moduliacijos tipų.

Moduliniai PXI signalų generatoriai puikiai pritaikomi tokiais atvejais, kai reikalingi keletas kanalų, didelė sparta bei maži įrangos gabaritai. Modulinė platforma pasižymi spartumu, lankstumu, išplečiamumu. Moduliniai PXI generatoriai naudoja tą pačią programinę įrangą kaip ir staliniai modeliai, dėl to išlaikomas matavimų nuoseklumas bei suderinamumas visame produkto kūrimo cikle. Keysight Technologies sukaupta ilgametė kompetencija matavimų srityje, programinė analizės įranga, bei modulinė PXI sistema padeda susikurti orientuotą į specifinį pritaikymą modulinę sistemą, tokią kaip daugiakanalę matavimo sistemą ar pan.

Vektoriniai signalų generatoriai arba skaitmeninių signalų generatoriai turi integruotą I/Q moduliatorių kompleksiniams moduliacijos formatams tokiems kaip QPSK arba 1024QAM. Kai generatorius turi integruotą I/Q moduliatorių, tada praktiškai bet koks signalas gali būti suemuliuotas ir sugeneruotas, neviršijant generatoriaus palaikomo juostos pločio.

Analoginiai signalų generatoriai generuoja tolydinį (CW) sinusoidinį signalą. Taip pat yra galimos analoginės moduliacijos, tokios kaip amplitudinė, dažninė, fazinė bei impulsinė.

Signalų kūrimo programinė įranga įvairiems komunikacijų standartams bei skirtingoms moduliacijos rūšims. Instaliuojama į analizatorius arba išorinius kompiuterius, bei suderinama tiek su staliniais tiek su moduliniais PXI generatoriais.

 

 • EMI/EMC, Fazinio triukšmo, Triukšmų faktoriaus matavimams

EMI/EMC imtuvai bei analizatoriai skirti elektromagnetinio suderinamumo matavimui bei analizavimui. Atitikimas elektromagnetinio suderinamumo standartams yra labai svarbus norint greitai pateikti pagamintą produktą į rinką. Galime pasiūlyti nuo EMI aplikacijų skirtų naudoti su Keysight X serijos analizatoriais iki dedikuotų EMI imtuvų. Esant poreikiui galime pateikti pilną EMI testavimo sprendimą įskaitant beaidę kamerą, EMI imtuvą, antenas, programinę įrangą bei kitus reikalingus priedus.

Fazinio tirukšmo matavimas yra labai aktualus charakterizuojant įtampa valdomus osciliatorius (VCO) bei kitus aukšto dažnio šaltinius. Taip pat šie matavimai yra reikalingi didelės spartos duomenų perdavimo sistemų sinchronizavimo signalo stabilumui (clock jitter). Priklausomai nuo poreikių galime pasiūlyti tiek fazinių triukšmų matavimo aplikaciją prie X serijos analizatorių, tiek dedikuotą fazinių triukšmų analizės įrangą.

Triukšmų faktoriaus matavimas yra svarbus tyrinėjant aukštadažnių sistemų, jos sudedamųjų dalių ar komponentų (tokių kaip stiprintuvai, dažnio maišikliai, imtuvai ir pan.) savybes bei nustatant įnešamo triukšmo dydį. Galime pasiūlyti įvairius triukšmo faktoriaus matavimo sprendimus pradedant nuo specializuotų aplikacijų naudojamų su signalų analizatoriais iki dedikuotų triukšmo analizatorių.   Taip pat vietoj tradicinio Y faktoriaus triukšmų matavimo būdo galime pasiūlyti ir taip vadinamą „Cold-Source“ triukšmų faktoriaus matavimo būdą su vektoriniu grandinių analizatoriumi.

 

 • Galios matuokliai ir analizatoriai

Galime pasiūlyti labai platų aukštos kokybės impulsinės ir vidutinės galios matavimo sprendimų spektrą – nuo stalinių iki nešiojamų, įskaitant mažų gabaritų sensorius valdomus per USB ar LAN jungtis.
Daugiau informacijos gamintojo puslapyje.