Kontaktai

UAB LOKMIS
Visorių g. 2, LT - 08300, Vilnius, Lietuva.
Tel. (8 5) 215 18 95,
faks. (8 5) 215 17 46,
el. paštas: office@lokmis.lt
 
Įmonės kodas 123011245
PVM mokėtojo kodas LT230112417
Sąskaita LT627300010000002238
Bankas "Swedbank" AB
Banko kodas 73000
 
Klientai visus savo skundus ar pageidavimus ir pasiūlymus dėl UAB „LOKMIS“ veiklos gerinimo gali siųsti elektroninio pašto adresu kokybe@lokmis.lt.
 
Metrologijos padalinys
Projektai, integruoti sprendimai - Darius Nislaitis - darius@lokmis.lt
Pardavimai, techninis aptarnavimas, konsultacijos - Giedrius Narkus - giedriusn@lokmis.lt
Pardavimai, techninis aptarnavimas, konsultacijos - Vadim Česonis - vadim.c@lokmis.lt
 
Elektronikos ir fizikinių matavimų padalinys - tm.team@lokmis.lt
 
Chemijos ir gyvybės mokslų padalinys
Dr. Arnonas Finkelšteinas (genomika, proteomika, AFM) - arnonas.f@lokmis.lt
Dr. Žydrūnas Daunoravičius (HPLC, LC-MS) - zydrunas.d@lokmis.lt
Andrius Budreika (GC, GC -MS, ICP -MS) - andriusb@lokmis.lt
Algimantas Karaliūnas (techninio aptarnavimo vadovas) - algis@lokmis.lt
Dr. Deivis Plaušinaitis (mokslinis - techninis konsultantas) - deivis@lokmis.lt
 
Telekomunikacijų ir EM spinduliuotės padalinys - tm.team@lokmis.lt
 
Radiometrijos padalinys - Ruslanas Jerenkevič - ruslan.j@lokmis.lt




Turite klausimų?

Vardas, Pavardė *
El. paštas *
Telefonas *
Įmonė *
Komentaras *